Królewna Śnieżka na III Gali Baletowej Studia Point w Teatrze Ludowym w Krakowie

Witam!

W ubiegłym miesiącu miałam przyjemność wykonać stroje dla 9 baletnic wcielających się w rolę Królewny Śnieżki na Trzecią Galę Baletową Studia Point w Krakowie, która odbyła się 29.05.2016 roku w Teatrze Ludowym w Krakowie.

Strój składał się z body bez rękawów w kolorze nocnego nieba;-) do tego potrzebne były bufki do szybkiego montażu i demontażu, gdyż body było potrzebne do kolejnych układów;-) Stąd uszyłam same rękawki z dzianiny i ażurowej gumy, do której przywiązałam paski tiulu, dzięki czemu uzyskałam efekt 3D.

hdr

Tu bufka na podręcznej modelce;-) zaczepiona na czarnej gumce do ramiączka koszulki.

All-focus

Tu całe stadko puszystych bufek;-) z czerwonymi kokardkami obowiązkowo!

bufki_2

A tu komplet!

Spódnica uszyta żółtej satyny, aby na scenie była bardziej widoczna i błyszcząca, gdyż efekt na scenie najważniejszy:-) Spódnice uszyłam z koła, żeby nie krępować ruchów żadnej baletnicy! Bardziej baletowego stylu nadał żółty tiul doszyty do brzegu spódnicy.

sniezka1

Dookoła koka miały przywiązane czerwone wstążki z tej samej satynowej tasiemki, z której były kokardki na rękawkach.

Miało być zwiewnie, błyszcząco i delikatnie. Czy było oceńcie sami. Kiedy w końcu otrzymam więcej zdjęć z gali to też wkleję do posta.

Spódnice uszyłam na wymiar, więc żeby w garderobie się nie pomieszały, każdą zaopatrzyłam w metkę z imieniem. No…i wstążeczki do wieszaków:-)

Na dziś to tyle na temat Śnieżki!

Pozdrawiam Dynia!

Dodaj komentarz

Wymagane pola są oznaczone *.